Producenci

Allied Healthcare Products

Allied Healthcare Products jest wiodącym producentem sprzętu medycznego z przepływem gazów, sprzętu do terapii oddechowej, produktów do domowej opieki zdrowotnej i ratunkowych materiałów medycznych. Produkty Allied Healthcare Products pojawiają się na całym świecie w szeregu zastosowań medycznych, w tym w opiece szpitalnej, leczeniu, opiece długoterminowej, domowej opiece zdrowotnej i nagłych przypadkach medycznych. Allied Healthcare Products, Inc. jest amerykańskim producentem zatwierdzonym przez FDA medycznych urządzeń oddechowych i produktów unieruchamiających z ponad 60-letnim doświadczeniem w branży. Wszystkie produkty Allied Healthcare Products są wytwarzane w zakładzie z normą ISO13485: 2016 i posiadają na wytwarzanych produktach znak CE.

Armstrong Medical

Armstrong Medical Ltd. jest wiodącym producentem materiałów zużywalnych do terapii wentylacyjnych w obszarach intensywnej terapii, anestezjologii, neonatologii, opieki domowej i paliatywnej. W swojej ofercie posiada: układy pacjenta do wszystkich rodzajów terapii wentylacyjnej: MV, NIV, HFO, HFNC oraz akcesoria takie jak maseczki, systemy mocowań, filtry antybakteryjne HEPA i HME.

Boenmed – Boen Healthcare Co.

Boen Healthcare Co., Ltd jest wiodącym producentem produktów medycznych, chirurgicznych i laboratoryjnych. Firma Boen Healthcare Co. dostarcza głównie produkty ginekologiczne, dożylne, do znieczulania, produkty do oddychania i urologii, produkty do badań i diagnostyki, produkty higieniczne i ochronne, opatrunki na rany, produkty laboratoryjne oraz produkty do terapii i rehabilitacji. Większość produktów Boen Healthcare Co. posiada certyfikat CE. Boen Healthcare Co. wytwarza bezpieczne i wysokiej jakości produkty medyczne konkurując z najlepszymi producentami sprzętu medycznego.

Dräger

Dräger jest międzynarodowym liderem w branżach technologii medycznych i bezpieczeństwa. Od 1889 roku produkty Dräger chronią, podtrzymują i ratują życie.

Intersurgical

Intersurgical od ponad trzydziestu lat dostarcza do szpitali na całym świecie szeroką gamę wysokiej jakości produktów do terapii oddechowej. Nawet proste wyroby tworzone są przy wykorzystaniu najnowszych technologii, a firma opiera się na najwyższych standardach w ich projektowaniu i produkcji. Jakość, innowacja oraz możliwość wyboru to motto, które jest zawsze obecne. Produkty Intersurgical spełniają wymagania zmieniających się nieustannie praktyk klinicznych oraz oczekiwania użytkowników. Wyroby są opracowywane i wytwarzane tak, aby spełniały odpowiednie normy: BS, ISO i EN Zgodność z ISO 9001:2000, ISO 13485 oraz Dyrektywami Europejskimi daje możliwość umieszczania na nich znaku CE. Wszystkie produkty są transparentne, bezlateksowe, a niektóre pozbawione szkodliwych ftalanów , co przede wszystkim jest korzystne dla pacjentów, a także pozwala Intersurgical chlubić się znakiem firmy przyjaznej środowisku.

KNGMED Medical

Firma KNG Medical powstała w 2008 roku i zajmuje się produkcją wyrobów medycznych. KNG Medical jest wyłącznym producentem wszystkich swoich produktów medycznych w asortymencie od początku do końca procesu produkcji.

Molecular Products

Molecular Products jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji krytycznych dla życia urządzeń i absorbentów oczyszczania gazów wdychanych. Tam, gdzie ilość powietrza jest ograniczona, najnowocześniejsze technologie Molecular Products będą podtrzymywać ludzkie życie, aby utrzymać atmosferę oddechową.

Vyaire Medical

Vyaire Medical to firma, która istnieje od ponad 65 lat. Obecnie produkująca i sprzedająca ponad 27 000 unikalnych produktów do diagnostyki, leczenia i monitorowania chorób układu oddechowego na każdym etapie życia. Vyaire Medical oferuje produkty w czterech obszarach: diagnostyka układu oddechowego, wentylacja, udrażnianie dróg oddechowych i materiały eksploatacyjne do zabiegów operacyjnych. Vyaire narodziła się z innowacyjnych marek, takich jak AirLife ™, Vital Signs®, Bear Medical Systems, Pulmonetic Systems, Sensormedics ™, Viasys ™ i wiele innych. Vyaire Medical posiada kilkadziesiąt lat doświadczenia i wiedzy w branży medycyny klinicznej.